WELLNESS

Vzhledem k vývoji cen energií jsme byli nuceni přijmout úsporná opatření a z toho důvodu jsou ochlazovací bazénky vypuštěné. 

 
Možnost celodenního vstupu do wellnessu (zakoupení celodenního vstupu do bazénu + 150,- vstup do wellnessu)
 
Nová procedura ve Wellness SC Řepy - Metličkování 
 

Metličková procedura je novinkou v našem wellness. Tato procedura je původem z Ruska, kde jde o víření vzduchu metličkami z břízy, eukalyptu, dubu, lípy nebo u jehličnanů nejčastěji jedle. 

Zkušený saunér různými technikami za pomoci metliček rozproudí vzduch v sauně, přičemž se z metliček uvolňují molekuly, které způsobí příjemný aromatizující výsledek v sauně. Po dokonalém napaření pokožky vás metličkami saunér začne masírovat. Masírováním se molekuly dostávají do otevřených pórů pokožky. Po skončení metličkové masáže přichází vyvrcholení silnými parnými nárazy. Na závěr procedury je vhodné se osvěžit studeným vědrem nebo sprchou a taktéž nezapomeňte na pitný režim.

Jaké má účinky tento druh terapie?

Metličky dokonale pročistí ucpané póry, dodají tělu vitamíny a prokrví Vaše tělo. Tato procedura Vám dodá příjemný pocit relaxace, ale také pomáhá při různých onemocněních, jako je astma, bronchitida, dna apod. Březové metličky jsou v Rusku, Finsku, pobaltských republikách a stále častěji i u nás velmi oblíbené, protože odstraňují bolest v kloubech, hojí mnoho zánětů a čistí kůži. Dubové metličky mají vynikající preventivní účinky na kůži a normalizují tlak. Při masáži z lipových metliček se léčí chřipková onemocnění a bolesti hlavy. 

BŘÍZA v sauně, březové metličky, zejména silice z mladých listů, působí výrazně blahodárně na celý organismus. Bříza je pro své léčivé účinky využívána od pradávna. Léčitelé ji uctívali, šamané o ní mluvili jako o stromu života,….

Použití břízy v sauně podporuje celkovou  detoxikaci a lymfu, odstraňuje z těla toxiny, uvolňuje namožené svaly a klouby, má výrazné čerstvé, povzbudivé aroma, působí desinfekčně, antisepticky, stimuluje – podporuje imunitu, dýchání, příznivě působí na pohybový aparát. Bříza má také blahodárný vliv na kondici naší kůže a vlasů...


Podmínky: 

 • na rituál Metličkování v parní lázni je nezbytná rezervace pro jednu osobu, nebo pár.
 • rezervovat se lze přímo na recepci ve wellness  nebo telefonicky na ☎  +420 222 204 106
 • Objednávky přijímáme vždy min. 72 hodin předem kvůli speciální přípravě metliček. Ideální doba pro proceduru je v  po - pá 13-16 a o víkendech a svátcích 10 - 16 hod
Metličky se používají k léčbě těla i duše. kdo nezažil na vlastní kůži neví co je to slast života...
 
 
CENÍK METLIČKOVÁNÍ
Procedura trvá volitelně od 15 min do 45 min - cena za 15 min je 555 Kč - standardně používáme březové metličky    
 
Pro návštěvu bazénu a wellnessu je potřeba dodržovat vládní nařízení.

 

Hygienické požadavky na chování  návštěvníků ve wellness stanovené v souvislosti s výskytem koronaviru:

 • Návštěvníci jsou povinni provést před vstupem do areálu dezinfekci rukou.
 • Návštěvníci jsou povinni udržovat rozestupy min. 2 metry, nejde-li o členy jedné domácnosti  
 • Návštěvníci by měli zvážit zdravotní stav svůj nebo svých dětí. V případě, že se necítí dobře nebo trpí nějakým infekčním onemocněním, neměli by s ohledem na ostatní vstupovat do saunovacích kabin  zejména v situacích, kdy nelze vyloučit kýchání, smrkání apod. 
 • V provozu jsou všechny sauny, parní lázeň, Kneippův chodník i ledovač.

Otevírací doba wellness

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBU NAJDETE NA: https://sc-repy.cz/aktualita/

Pondělí: ZAVŘENO Úterý: 13:00 - 21:00 Středa: ZAVŘENO Čtvrtek: 13:00 - 21:00 Pátek: 13:00 - 21:00 Sobota: 10:00 - 21:00 Neděle: 10:00 - 21:00 Svátky: 10:00 - 21:00 Wellness a bazén je třeba opustit ve 20:40.

Stres nechte přede dveřmi a přijďte si k nám dopřát odpočinek pro tělo i duši. Máme pro vás čtyři sauny, odpočívárnu a letní terasu. To vše můžeme příjemně zkombinovat s návštěvou našich bazénů

Wellness a Sauna bar jsou umístěny v budově bazénu ve 2. patře. Vstupenky do wellness je možné zakoupit na společné recepci buď jen do wellness nebo společně se vstupným do bazénu.

Šatny pro wellness a bazén jsou také společné a nachází se v přízemí budovy. Z bazénu do wellness je možné přejít po schodech přes turniket, do wellness je díky výtahu možný i bezbariérový přístup.

Ve wellness najdete následující sauny a zařízení

Poznámky k cenám

 • Cena je včetně zapůjčení prostěradla.
 • Z hygienických důvodů je v prostorách wellness povoleno používat jen prostěradla SC Řepy.
 • Každá další započatá minuta navíc bude zpoplatněna dle ceny vstupného.
 • Při přechodu z bazénu do wellness  se  načítá poplatek 150 Kč za každou osobu, pokud nebyl zaplacen vstup do wellness na pokladně.

 • ZTP doprovod zdarma.
 • Děti do 12 let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let.
 • Vstupenky mají platnost 6 měsíců od data zakoupení.
 • U studentů se dokladem rozumí index, žákovská knížka, studentský průkaz nebo průkaz ISIC, u seniorů doklad prokazující dosažený věk, ZTP průkaz ZTP.
 • Možné způsoby platby: hotově, platební kartou VISA a MasterCard, vstupenkou, přednabitou kartou nebo voucherem.