Ukázat vše

25.5. 2020 otevíráme Bazén a Wellness Sportovního centra Řepy

25.5. 2020  otevíráme Bazén a Wellness  Sportovního centra Řepy. Vzhledem  k  nařízení vlády,  jsou nutná kapacitní a zdravotnická omezení. Tím se snižuje i kapacita našeho zařízení. V jednu chvíli můžeme pustit do bazénu maximálně 100 návštěvníků a do  wellness 25 návštěvníků. Z těchto důvodů spouštíme také REZERVAČNÍ SYSTÉM DO BAZÉNU A WELLNESSU, aby návštěvníci měli možnost si pobyt u nás zarezervovat na přesně určený čas. Platba za vstupenku bude provedena až na pokladně SC Řepy.  Na pokladně SC Řepy je také možné zakoupit přednabité karty v různých hodnotách. 

  • 2 000,- Kč  při nabití této částky, máte při platbě ve Sportovním  Centru Řepy slevu 10 %
  •  5.000,- Kč  při nabití této částky, máte při platbách ve Sportovním Centru Řepy slevu 12 %
  • 10.000,- Kč při nabití této částky, máte při platbách ve Sportovním Centru Řepy slevu 15 %
  • Přednabitou kartu můžete použít na platby za vstupenky do bazénu, wellness, hromadná cvičení, pronájem haly, pronájem beach volejbalového hřiště, nákup gastra a další služby.

Pokud nebudete plánovat návštěvu SC Řepy dlouho dopředu a rozhodnete se k návštěvě na poslední chvíli, v rezervačním systému uvidíte, jak bude Bazén obsazen. 

Těšíme se na Vás. V pondělí máme Bazén  pro Vás otevřen od 9h do 21h  a Wellness od 14 h do 21h. Zarezervovat si můžete čas pobytu 90 minut v Bazénu a ve Wellness 120 minut. 

Aktuální otevírací doba bazénu a wellness

Sledujte aktuální časy ZDE