Ukázat vše

Plavání s monoploutví

První akce v bazénu! Nenechte si to ujít! A zkuste s dětmi něco nového :o)

Organizace kurzu:
Jedná se o 20ti minutové zážitkové lekce, které probíhají ve skupinkách, každá skupinka je v jedné plavecké dráze a je v ní 5 až maximálně 6 dětí. Lektoři jsou vyškolení instruktoři plavání a potápěči na monoploutvové plavání, dětem vysvětlí za začátku lekce základní pohyb s ploutví a delfínové vlnění.
Kurz není orientován na výkon, na tomto krátkém kurzu chceme, aby si děti pohyb užily.

Kurz je určen pro širokou veřejnost, pro děti I rodiče.
Ideální je, pokud má dítě základy plavání, optimální věk je 6+, ale může se přihlásit např. i dítě 4 či 5 let, které si s lektorem spíše zahraje na mořskou pannu s ploutví a v kostýmku, v tomto případě pak používáme plavecké pomůcky – destičky a plavecké pásky, které dítě neplavce nadnáší.

Cena:
Platí se přímo na pokladně bazénu, každý účastník kurzu dostane od pokladní identifikační papírový pásek.
Cena je 200,- Kč/osoba, v ceně je zahrnut vstup do bazénu na 90 min. a to pouze pro účastníka kurzu, doprovod si hradí plné vstupné.

Rezervace: Na tento kurz je nutná rezervace místa ! Přihlašujte se na ikoně REZERVACE – v záložce PLAVÁNÍ S MONOPLOUTVÍ, vyberte datum (5.7. nebo 26.7.2020) a zvolte si čas kurzu !

Pokud byste měli nějaké dotazy ohledně rezervace, volejte: 602 184 344.

Pokud se dotazy budou týkat samotného kurzu, obraťte se prosím na : info@happytailscz.cz

Až se bude blížit datum akce, dostanete informační email s pokyny, proto během registrace vyplňte správné emailové adresy.

Aktuální otevírací doba bazénu a wellness

Sledujte aktuální časy ZDE