Ukázat vše

Dárkové permanentky, využití příspěvků od zaměstnavatelů a pojišťoven

Je to již 5 týdnů, co jsme museli díky vládnímu nařízení zavřít naše Sportovní centrum Řepy. Od pondělí 9.11.2020 je v omezeném provozu pouze hala, která slouží jen pro profesionální sportovce. 

Prodej permanentek stále běží

I když je provoz SC Řepy pro veřejnost uzavřen, nabízíme Vám možnost zakoupení PERMANENTEK v konkrétní dny a časy.

Hodnota je 2.000,- s 10% slevou, 5.000,- s 12% slevou nebo 10.000 s 15% slevou. Sleva se vztahuje na veškeré služby a zboží nabízené SC Řepy. Vratná záloha činí 100,- a platnost je 1 rok. V případě dalšího uzavření SC Řepy (z důvodu nařízení vlády) se bude permanentka automaticky prodlužovat o dobu uzavření.

Pojišťovny a příspěvky od zaměstnavatelů:

Blíží se konec roku a ten kdo žádá o příspěvek od zdravotních pojišťoven či od zaměstnavatelů, tak můžeme vystavit potřebnou FAKTURU za permanentku, kterou bude moci ještě letos uplatnit a peníze na permanentce čerpat ihned po znovuotevření SC Řepy.

K vystavení faktury potřebujeme vědět hodnotu permanentky a údaje, které chcete mít na faktuře. To vše stačí zaslat na: roubickova@sc-repy.cz

Permanentky jako dárek

Dále Vám nabízíme možnost zakoupit DÁRKOVÉ PERMANENTKY pro své blízké či kamarády. Hodnota je 500,- Kč, 1.000,- Kč nebo 1.500,- Kč. Na tyto dárkové permanentky se NEvztahuje 100,- Kč záloha ani slevy. Platba hotově nebo kartou na pokladně sportovní haly v SC Řepy.  

Veškeré permanentky lze vyzvednout každé úterý a čtvrtek na recepci u sportovní haly v časech:

úterý od 11:00 – 13:00

čtvrtek od 17:00 – 20:00

Budeme se na Vás těšit ! Vaše Sportovní centrum Řepy

Aktuální otevírací doba bazénu a wellness

Sledujte aktuální časy ZDE